Режим роботи закладу

Для того щоб полегшити перехід дитини від родинного виховання до суспільного пропонуємо ознайомитись з режимом дня дитини в нашому садочку:

7:00 – 8:00      Прийом дітей

- вранці вихователь привітно зустрічає кожну дитину, розмовляє з нею, водночас створюючи доброзичливу атмосферу, викликає у дитини зацікавленість, пропонує іграшку, залучаючи дитину до спокійної гри на килимку тощо;

- відбувається обмін інформацією батьків та вихователя про стан здоров’я, самопочуття, настрій дитини тощо.

8:00 – 8:10     Ранкова гімнастика

Ранкова гімнастика - фізичний розвиток дитини та створення бадьорого настрою на весь робочий день.

8:10 – 8:20     Підготовка до сніданку

- вихователь привчає дітей самостійно мити руки з милом та вмиватись, знаходити рушник і користуватись тільки своїм;

- для створення гарного апетиту вихователь залучає всі аналізатори дитини, повідомляючи про страву, яку вони будуть їсти.

8:20 – 8:50     Сніданок

- під час сніданку вихователь виховує у дітей культуру споживання їжі, враховуючи досвід кожної дитини;

- слідкує, щоб дитина правильно сиділа, користувалась столовим прибором, серветкою, добре пережовувала їжу.

8:50 – 9:05     Підготовка до занять

- вихователь готує матеріал до занять;

- діти самостійно грають.

9:05 – 9:45      Заняття

- проводяться відповідно до розкладу та методиці виховання дітей.

9:45 – 10:00      Самостійні ігри дітей

10:00– 10:30    Підготовка до прогулянки

- вихователь привчає дітей складати іграшки;

- діти відвідують туалетну кімнату;

- вчаться правильно та послідовно одягатись на вулицю;

- під час одягання вихователь створює спокійну доброзичливу атмосферу - вчить як треба звертатись з проханням, розвиває словниковий запас дітей застосовуючи вірші, народні прислів’я тощо.

10:30 – 12:00    Прогулянка

- вихователь проводить спостереження за об’ектами живої та неживої природи на території садочка, рухливі, малорухливі ігри, індивідуальну роботу з окремими дітьми, організовує самостійні ігри дітей.

12:00 – 12:20   Повернення з прогулянки, підготовка до обіду

- вихователь вчить дітей правильно та послідовно роздягатись,складати речі у шафу, мити руки та вмивати обличчя, правильно користуватись своїм рушником, тощо;

- вихователь організовує самостійні ігри дітей.

12:20 – 12:50   Обід

- вихователь вчить дітей самостійно вживати їжу, бути охайним, не розмовляти під час їжі тощо.

12:50 – 13:00   Підготовка до сну

- вихователь пропонує відвідати туалетну кімнату, залучає дітей

до самостійних дій, враховуючи досвід кожної дитини;

- у разі потреби допомагає дитині роздягнутись та лягти у своє ліжко.

13:00 – 15:00   Сон

15:00 – 15:10   Поступовий підйом

15:20 – 15:30    Підготовка до полуденку.

- відвідування туалетної кімнати, виховання культурно-гігієнічних навичок у дітей.

15:20 – 15:50    Полуденок.

15:50 – 17.30

Підготовка до прогулянки.

Прогулянка.

Індивідуальна робота з дітьми.

Робота з батьками.

Повернення дітей додому.